1 Defa Aldatmak

aşk aldatmak

Table of Contents

Aldatmak ( aldatılmama ) konusunda eşim bana çok güveniyor fakat biz erkekler bazı değerlerimizi yok sayabiliyoruz bu sebeple uzun yıllar karşılıklı muhteşem bir evlilik yaşadık hala da yaşıyoruz ama bu büyü 7 yıl önce bozulacaktı neredeyse bir mola saatinde çalışma arkadaşım la

https://instagram.com/dertanlattt?igshid=ZDdkNTZiNTM=


Gereksiz bir diyalogla başladı sigarası yokmuş sigara istedi benden bende bir sigara yakıp verdim kendisine ve bu benim ilk bekaret bozulma anım oldu


Bu durumdan sonra arkadaş ilişkimiz daha yakın daha samimi ilerledikçe ilerledi sanırım ikimizde bir şekilde birbirimize karşı boş değildik hediyeleşmeler durmadan yazışmalar darken birgün şeytanın dürtmesiyle ona azdırıcı diye tabir edilen parfüm almamla evinin yolunu tutmam bir oldu. Eve Kabul etti istekli görünüyordu ben daha çok heyacanlandım.

https://twitter.com/dertanlatt?t=6aO7dFJxgfoGm2sMJ0WWsw&s=09


Hoş beş derken çay demleyip geldi mevzuya girmeye kalmadan hanım efendinin ev sahibi löpteşambırlı bir şekilde arizona kertenkelesi avlamış tamtamlar gibi salına salına odaya daldı ilk olması ve ne yapacaıını bilmeme korkusundan elimdeki bardağı fırlatmamla ilk gördüğüm pencereden kendimi aşağı atmam bir oldu.

yüksek girişti Allahtan ki bilegimde ve leğen kemiğimde bir kaç çatlakla bu durumumdan kurtulmuş oldum o günden sonra başka bir diyaloğumuz olmadı başkacada eşimi aldatma girişiminde bulunmadım.
Beni elin adamına yem yapacakmış şırpıntı ucuz atlattık o gün bu gün üç buçuk atıyorum aldatma olayı benim için o gun bitmiştir..

https://www.tiktok.com/@dertanlatt?_t=8b3Q9rmHMIw&_r=1


Daha aldatmanın tadına varamadan bu mevzu yıllardır içime dert oldu aklıma geldikçe yapmamışım diyorum ama yapamadım😁

Bir yanıt yazın