Aldatılma-1

1- Eş aldatılma korkusu

21 yıllık evliyim kendine bakan fiziği düzgün alımlı çalımlı oğlumla aynı yaşta görünen minyon tipli bir kadınım.

Babamın vefasızlığı annemin bu dünyaya erken veda etmesi, kardeşlerimin ve ablamın aşırı vefasızlığı, zoraki üvey anne baskısı nedenlerinden dolayı 19 yaşımda evlendim ilk günden mutsuz başlayan evliliğim her aşamasında mutsuz ve katlanarak gün be gün uzadı günler uzadıkça yıllar oldu ve benim mutsuz başlayan hikayem her safhasında mutsuz bir şekilde devam etti.

kurtuluş ışığı göremediğim ve kendi öz ailemden de vefa bulma ihtimalim olmadığı için içinde bulunduğum duruma adapte olmaya başladım ev temizliği kitap okuma ve bu duruma direnmemi sağlayıp mücadele verdiğim evlatlarıma her gün biraz daha sarıldım.

mutsuzluğum tekdüze bir hal almıştı ki 4 yıl önce hayatım radikal olarak 360 derece değişti bu değişimi başka bir hikayede sizlerle paylaşacağım.

şimdilerde aslan gibi iki oğlum var; direnerek vücuda getirdiğim iki oğlum. Eşim ileri derece alkol tüketen biri birbirimizi sevmiyoruz, severekte evlenmedik mecburiyetler bizi bir araya getirdi desek daha doğru olur. Alışkanlık evliliği denebilir bizimkine en azından ben sevmediğime eminim sevmesem de kocama sadığım iki çoçuğum var hepsinden öte bir bayan olarak aldatma durumunu kendi kişiliğime hiç bir zaman yakıştıramam düzenli bir ilişkimiz düzenli derken neredeyse ilişkimiz yok yani.

Ayda olur olmazsa 3 aya sarkar vesayre vesayre. İlişki temelde aşkla yaşanır olsa da duygu ve haz olursa düzenli sürer ve benim evliliğim başından beri sorunlu kavgalar, döğüşler, hakaretler, küfürler, yıllarca süren kaynana baskısı ne arasan var o yüzden düzenli bir ilişkimiz 21 yıldır olmadı ve gitgide de bu ara benim tarafından açılıyor.

Bana davranışları ve yaklaşımı daha yakın olmaya ve daha istekli yaklaşmaya başladı.

Benden de 10 yaş büyük yaşına bağlı olarak bunamaya mı başladı diyorum? yoksa aldatılmayamı başladım. Açığı kapatmak için mi bana yaklaşmaya çalışıyor yoksa kaybetme korkusu mu sardı adamı bir türlü bu sıkıntıdan kurtulamıyorum, her geldiğinde de reddetmek daha zor oluyor ve daha gergin ve hırçın oluyor evi kırıp dökme adeti olmadığı için kendini daha çok alkole vuruyor….
Benim derdim şu….. Ben adama yakın değilim ama bu adam bu açığı nasıl kapatıyor….

Aldatılma

Dertler

güncel dertlere üye olun